Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTSzkolenie dla branży turystycznej "Atrakcje Turystyczne Mazur Zachodnich" - 05 lutego 2009r.
Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna w Ostródzie we współpracy z Zachodniomazurskim Stowarzyszeniem Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zorganizowała w dniu 5 lutego br. szkolenie "Atrakcje turystyczne Mazur Zachodnich (część północna) - historia i teraźniejszość" Spotkanie otworzył V-ce Burmistrz Miasta Ostróda – Pan Olgierd Dąbrowski, który przedstawił uczestnikom szkolenia plany inwestycyjne na najbliższe lata związane z rozwojem turystyki w mieście Ostróda. Następnie lokalni przewodnicy poprowadzili wykład dotyczący historii i geografii atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich.

Po części merytorycznej odbyła się wycieczka studyjna na trasie  – Ostróda-Miłomłyn-Małdyty-Morąg-Łukta-Tabórz-Ostróda. Zapraszamy do galerii zdjęć z wycieczki.

Po killkugodzinnym zwiedzaniu, uczestnicy wyjazdu, podsumowali wyjazd na obiedzie w Domu Restauracyjnym u Wokulskiego w Ostródzie.

Na 2 kwietnia br. zaplanowano kolejną wycieczkę po Mazurach Zachodnich - tym razem w części południowej regionu. Szczegóły zamieścimy wkrótce!

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information