Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTOGÓLNOPOLSKA PROMOCJA MAZUR ZACHODNICH w miesięczniku "Podróże"
W sezonie letnim w 2008 roku w miesięczniku "Podróże" ukaże się cykl artykułów nt. turystyki aktywnej na Mazurach Zachodnich.
W sezonie letnim w 2008 roku w miesięczniku "Podróże" ukaże się cykl artykułów nt. turystyki aktywnej na Mazurach Zachodnich.

Już teraz, na zaproszenie Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Ostródzie, p. Marek Waśkiel - znany dziennikarz i fotografik miesięcznika "Podróże", przebywa na terenie Mazur Zachodnich gromadząc materiały merytoryczne i fotograficzne do artykułów, mających się ukazać w maju, czerwcu i lipcu 2008r.

Cykl reportaży zostanie podzielony tematycznie na: odnowę biologiczną, szlaki rowerowe, piesze i konne, turystykę wodną - żeglarstwo i kajakarstwo, a także wędkowanie.

Z niecierpliwością oczekujemy na letnie egzemplarze "Podróży", które to pozwolą na zachęcanie czytelników z całej Polski do odwiedzin Mazur Zachodnich!!!

Z pozdrowieniem turystycznym,

Justyna Szostek

Dyrektor Biura ZLOT

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information