Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOT

alt15 maja 2019 r. Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna zorganizowała kolejne, bezpłatne szkolenie dla Członków ZLOT z cyklu „Atrakcje Turystyczne Mazur Zachodnich – część północna”.

Więcej…
 

altZachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna w Ostródzie we współpracy z Zachodniomazurskim Stowarzyszeniem Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zorganizowała w dniu 24 kwietnia br. szkolenie "Atrakcje turystyczne Mazur Zachodnich - część południowa", dla Członków ZLOT.

Więcej…
 

alt15 lipca 2017 roku w Grunwaldzie zostało zawarte POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ pomiędzy: Stowarzyszeniem Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT) reprezentowanym przez Prezesa Zarządu - Grzegorza Wojciechowskiego oraz Agencją Turystyki obszaru Czeskiego Średniogórza i Podřipska
z siedzibą w Litomierzycach reprezentowaną przez Dyrektora Luděk Jirman.

Więcej…
 

altZ inicjatywy Stowarzyszenia ZLOT został oznakowany szlak pielgrzymkowy Świętego Jakuba. Od kilku lat do Centrum Informacji Turystycznej*** w Ostródzie trafiało wielu pielgrzymów z zagranicy podróżujących do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Nowy przebieg szlaku wykorzystywany jest także przez turystów z Iławy chcących bezpiecznie odwiedzić Ostródę rowerem.

Więcej…
 

altStowarzyszenie ZLOT razem z Gminą Miejską Iława w dniach 13-15 maja zorganizowało wizytę studyjną dla 10 dziennikarzy z czasopism podróżniczych, kulinarnych, portali internetowych oraz blogów podróżniczych. Efektem tej wizyty będą interesujące artykuły w prasie oraz internecie o Ostródzie, Kanale Elbląskim oraz Członkach Stowarzyszenia ZLOT, którzy bezpośrednio gościli dziennikarzy w swoich obiektach (Hotel Stary Tartak w Iławie, Agroturystyka Zielony Zakątek w Iławie, Folwark Karczemka, Restauracja LalO w Ostródzie oraz Żegluga Ostródzko-Elbląska). Na zdjęciach przedstawiamy zdjęcia z pobytu w Ostródzie i rejsu po pochylniach Kanału.

Więcej…
 

altW dniach 23 – 25 listopada 2015 roku delegacja złożona z przedstawicieli Gminy Ostróda oraz Stowarzyszenia ZLOT przebywała na Litwie w mieście partnerskim na zaproszenie Mera Rejonu Silute Vytautusa Laurinaitisa.

Więcej…
 

alt23 października 2014r. podczas Targów Tour Salon w Poznaniu Centrum Informacji Turystycznej zdobyło II miejsce w konkursie na „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce" w kategorii ***.

Więcej…
 

altMiło nam poinformować, iż w październiku 2012r. Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie przyznano 3 gwiazdki (na 4 możliwe). Wyprzedziły nas tylko centra z Olsztyna, Giżycka i Mrągowa.

Więcej…
 

altNiezmiernie miło nam poinformować, że otrzymaliśmy informację o wyróżnieniu przez Kapitułę Konkursu RÓŻA REGIONÓW ogłaszanego przez branżowy magazyn Wiadomości Turystyczne. Do konkursu na najlepszy folder promujący region/miasto - Róża Regionów 2012, zgłosiliśmy nasze wydawnictwo – drugą już edycję Atlasu Turystycznego Mazur Zachodnich.

Więcej…
 

Z ogromną satysfakcją i radością informuję, że odnieśliśmy znaczący sukces w naszej wspólnej pracy na rzecz promocji Marki „Mazury Zachodnie". Pismem z dnia 7 października 2011 roku zawiadomieni zostaliśmy o podjętej przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego o przyznaniu nam dotacji w wysokości prawie 800 tysięcy złotych na projekt „Klaster Turystyczny Mazury Zachodnie".

 

Więcej…
 

Strona 1 z 6

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information