Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTTargi Turystyczne Holiday World Praga 2019

alt

W dniach 21 - 24 lutego 2019 r. w stolicy Czech, odbyły się targi turystyczne Holiday World Praga 2019. Są to największe targi podróży w Europie Środkowej, na których 700 wystawców z 46 krajów, zachęcają odwiedzających do zwiedzenia największych światowych atrakcji.


Po raz kolejny wraz z przedstawicielami Powiatu Ostródzkiego (Grzegorzem Turskim oraz naczelnikiem Wydziału Promocji - Henrykiem Kropidłowskim) oraz przedstawicielem ZLOT - Piotrem Lisowskim, uczestniczyliśmy w czeskich targach podróży. Dzięki współpracy powiatu z partnerem z Czech – Usteckim Krajem po raz kolejny mieliśmy możliwość skorzystania nieodpłatnie z powierzchni wystawienniczej. Na naszym stoisku nie zabrakło makiety pochylni „Oleśnica”, która wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających. Wszystkie osoby zaciekawione naszym regionem, otrzymały czeskojęzyczny folder powiatu p.t. „Turystyczne cuda Powiatu Ostródzkiego”, plan miasta Ostróda, broszury o Grunwaldzie oraz wiele innych. Budowa oraz obsługa stoiska zostało w pełni wykonana przez pracowników Wydziału Promocji Powiatu Ostródzkiego oraz ZLOT, a cały anturaż graficznym jednoznacznie kojarzył się z naszymi zachodniomazurskimi atrakcjami.

altaltaltalt

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information