Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTTargi turystyczne Reisemesse Dresden 2019

alt

Stowarzyszenie ZLOT wraz z Wydziałem Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie reprezentowali nasz region na targach Reisemesse Dresden w Dreźnie w dniach 25-27 stycznia 2019 r.
Promocja atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich odbywała się na wspólnym stoisku zorganizowanym przez Ustecki Kraj - czeskiego partnera Powiatu Ostródzkiego.

Targi Reisemesse Dresden poświęcone są tematyce turystyki, przygody i campingu, stąd dobra okazja prezentacji walorów turystycznych Mazur Zachodnich poza granicami naszego kraju. Specyfika targów umożliwia zebranie w jednym punkcie wielu wystawców mogących zaproponować odwiedzającym dostosowaną do ich potrzeb i upodobań ofertę turystyczną. Liczne materiały promocyjne przywiezione na targi, skupiały wokół stoiska tłumy zainteresowanych. Wielu przydatnych i ciekawych informacji na temat naszego regionu, udzielali przedstawiciele Wydziału Promocji Powiatu Ostródzkiego oraz Stowarzyszenia Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT).
alt
alt
altaltalt

 

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information