Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTTargi turystyczne Ferien Messe Wien 2019

altStowarzyszenie ZLOT wraz z Powiatem Ostródzkim przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną uczestniczyli w zagranicznych targach "Ferien Messe Wien" w dniach 10-13 stycznia 2019 r.

Odwiedzający stoisko Polski, w tym nasze #MazuryZachodnie, mogli dowiedzieć się o walorach turystycznych i ofercie naszego regionu oraz zobaczyć działanie pochylni Kanału Elbląskiego.

Przedstawiciel Stowarzyszenia ZLOT - Piotr Lisowski uczestniczył w prezentacji #MazuryZachodnie na głównej scenie i kinie targowym oraz udzielał promocyjnych wywiadów, m.in., dla telewizji „Puls4” i radia „Arabella. Ponadto wraz z reprezentantami wydziału promocji Powiatu Ostródzkiego (Henryk Kropidłowski oraz Grzegorz Turski) przeprowadzili wiele interesujących rozmów z partnerami z różnych firm i biur turystycznych.

Międzynarodowe targi turystyczne "Ferien Messe Wien" to najbardziej popularna i jednocześnie najbardziej prestiżowa impreza w branży turystycznej w Austrii. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 wystawców z 80 krajów, a z ich ofertami zapoznała się rekordowa ilość 155.322 zwiedzających.

Przed nami kolejne targi - Reisemesse Dresden.

altaltaltalt

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information