Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTPodpisanie porozumienia pomiędzy ZLOT a LOTPIiDD
10 maja 2007r. o godz. 12:00 w Wysokiej Wsi k/Ostródy w Hotelu SPA Dr Irena Eris nastąpiło podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną w Ostródzie a Lokalną Organizacją Turystyczną Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy w Iławie.

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w dniu 10 maja 2007r. o godz. 12:00 w Wysokiej Wsi k/Ostródy w Hotelu SPA Dr Irena Eris nastąpiło podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną w Ostródzie a Lokalną Organizacją Turystyczną Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy w Iławie.

Podpisy pod porozumieniem złożyli:
Henryk Orifnger - Prezes ZLOT Ostróda
Wojciech Janusz - Prezes LOTPIiDD Iława
Jan Nosewicz - Burmistrz Miasta Ostróda
Włodzimierz Ptasznik - Burmistrz Miasta Iława
Włodzimierz Brodiuk - Starosta Powiatu Ostródzkiego
Zygmunt Kasprowicz - z up. Starosty Powiatu Iławskiego

W porozumieniu zawarto informacje o współpracy przy promocji i upowszechnianiu wizerunku Regionu Mazury Zachodnie, a w jego ramach – obszaru Powiatu Ostródzkiego, Powiatu Iławskiego oraz gmin: Pasłęk i Olsztynek - jako krainy atrakcyjnej turystycznie w kraju i za granicą, a także o wzroście znaczenia turystyki w gospodarce i rozwoju obszaru Mazur Zachodnich.

Spotkanie to jest dowodem na ocieplenie stosunków władz samorządowych. Możemy zatem śmiało stwierdzić, iż turystka, jakże ważna dla naszego rejonu może połączyć miasta, które to w ostatnich latach poruszały się odrębnymi torami.

Przy podpisaniu dokumentu o współpracy uczestniczyli przedstawiciele lokalnych mediów. Zapraszamy do obszerniejszej relacji na stronę www.ostroda.24.pl .Justyna Szostek

Dyrektor Biura ZLOT

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information