Jesteś tutaj:   StartAktualnościSpotkanie autorskie z Waldemarem Mierzwą - 26 września 2019

altNa spotkanie z Waldemarem Mierzwą i promocję książki „Zrozumieć Mazury” zapraszamy już 26 września o godz. 18.00 do czytelni MBP w Zamku w Ostródzie.We wrześniu ARS et LIBER rozpoczyna realizację projektu „Mazurzy pilnie poszukiwani”, który otrzymał dofinansowanie w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

„Mazurzy pilnie poszukiwani” to kolejny projekt, którym realizowana jest misja Stowarzyszenia: „wspieranie Biblioteki, promowanie jej działań na rzecz czytelnictwa, kultury, sztuki, ochrony dziedzictwa regionalnego oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.”

W ramach projektu zorganizowany zostanie szereg wydarzeń: spotkania autorskie połączone z promocją książek o tematyce regionalnej – dla dzieci i dla dorosłych, panel dyskusyjny na temat Warmiaków i Mazurów, warsztaty rękodzieła dla dzieci, konkurs plastyczny skierowany do plastyków amatorów i profesjonalistów z Warmii i Mazur zakończony wystawą, spektakl teatralny przybliżający problematykę trudnego czasu powojennego oraz wystawa edukacyjna.

Projekt realizowany będzie z głównym partnerem Miejską Biblioteką Publiczną im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie oraz przy wsparciu merytorycznym Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników i Pilotów Wycieczek, Oficyny Wydawniczej „Retman” w Dąbrównie i Muzeum w Ostródzie.

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information