Jesteś tutaj:   StartAktualnościKabaret Paranienormalni - 14 kwietnia 2019 r.

alt

Już 14 kwietnia 2019 r. (niedziela) o godz. 1600 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku zobaczycie nowy program Kabaretu Paranienormalni - VIP Tour.

Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu scenicznego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony? Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha!

Bilety w cenie 65 zł (sektor B i C) oraz 70 zł (VIP) dostepne w Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, tel. (89)642 30 00.

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information