Jesteś tutaj:   StartAktualnościMade in Cellofuny - 13 czerwca 2019 r.

altSerdecznie zapraszamy na Wiolonczelowy Koncert Dobroczynny z udziałem gości z USA na rzecz Domu Dziecka w Szymonowie, który odbędzie 13 czerwca 2019 o godz 1900 w Restauracji Szlacheckiej w Pałacu Mortęgi.


W programie:
- trzyczęściowy koncert muzyki klasycznej w nowoczesnym wydaniu; zagrane zostaną największe hity muzyki klasycznej, popularnej oraz filmowej; koncert pod przewodnictwem Pawła Panasiuka oraz gościnnie Kariv Weldon,
- autorska, pięciodaniowa kolacja w wykonaniu znakomitych szefów kuchni: Marcina Zakrzewskiego, Tomasza Jakubiaka, Patryka Dziamskiego oraz cukiernika Krzysztofa Kopcińskiego w cenie 120 zł ,
- licytacja charytatywna.

WSTĘP BEZPŁATNY.

REZERWACJA stolików tylko dla osób, które zdecydują się na udział a kolacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 89 644 94 60.

Więcej szczegółów na: http://palacmortegi.pl/pl

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information