Jesteś tutaj:   StartAktualności"Księżniczka Rosa i Klimek" - 27 kwietnia 2019 r.

altMilusińskich zapraszamy na teatr dla dzieci "Księżniczka Rosa i Klimek" do ostródzkiego zamku (sala reprezentacyjna) 27 kwietnia 2019 r. o godz. 1200.


„Księżniczka Rosa i Klimek” to tytuł najnowszego spektaklu dla dzieci z repertuaru Teatru Katarynka.
To baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Przyjaciele spotkają, na pozór bezradną Starszą Panią, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz przypomni dzieciom zasady kultury osobistej. Dzieci aktywnie uczestniczą w przedstawieniu wyczarowując i odgadując magiczne kolory.
Spektakl jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Czas trwania ok. 50 min. Przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Bilety dostępne w przedsprzedaży, w ostródzkim zamku (pokój nr 10), w cenach 10,00 zł – bilet dla dziecka, 15,00 zł – bilet dla osoby dorosłej.
Bilety będą dostępne także przed spektaklem.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów: http://www.ck.ostroda.pl/teatr-dla-dzieci-2/

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information