Jesteś tutaj:   StartAktualnościXVII Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów - 25 listopada 2018 r.

altXVII Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach na plaży Hotelu Anders już w najbliższą niedzielę 25 listopada 2018 r.


W tym roku przewidywana liczba uczestników wydarzenia to 300 osób. Będzie to jedna z największych tego typu imprez w Polsce.

Morsy z całej Polski zjadą do Starych Jabłonek, aby oficjalnie otworzyć sezon zimowych kąpieli 2018/2019. Zimna woda, piękne mazurskie krajobrazy oraz gorąca atmosfera od kliku lat ściągają do Starych Jabłonek amatorów zimowych kąpieli w lodowatej wodzie. Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach to przede wszystkim świetna zabawa – niesztampowe stroje Morsów oraz charakterystyczne rytuały związane z kąpielą otwierającą sezon to barwne widowisko, gromadzące szeroką publiczność. Imprezie towarzyszyć będzie muzyka oraz rozgrzewające ogniska. Specjalną atrakcją będzie koncert muzyki na żywo.

Program morsowania:
1100-1200 – Rejestracja chętnych do kąpieli
1215-1230 – Rozgrzewka i wejście do wody
1240-1400 – Atrakcja po kąpieli – koncert muzyki na żywo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information