Jesteś tutaj:   StartAktualnościMobilne Muzeum Multimedialne - 12 - 13 listopada 2018 r.

altSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia Mobilnego Muzeum Multimedialnego, które w dniach 12 - 13 listopada 2018 r. zagości w Ostródzie (ul. A.Mickiewicza 17A).


Mobilne Muzeum Multimedialne to spotkanie z historią Polski ukazaną za pomocą najnowocześniejszej techniki. Narracja wystawy osnuta jest wokół wątku budowania nowoczesnej Polski odradzającej się po 123 latach niewoli.
Projekt został zrealizowany z inicjatywy Prezydenta Andrzeja Dudy z okazji Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski.

MIEJSCE: Ostróda, ul. A. Mickiewicza 17A
DATA I GODZINY OTWARCIA:
* 12 listopada (poniedziałek) w godz. 1200 - 1800
* 13 listopada (wtorek) w godz. 1000-1600

Ekspozycja ukazuje szeroką panoramę II Rzeczypospolitej, wiele miejsca poświęca wybitnym Polakom i rodzimym wynalazkom. W trakcie zwiedzania można poznać biografie sześciu Ojców Niepodległości: Józefa Piłsudskiego, Ignacego Jana Paderewskiego Wojciecha Korfantego, Romana Dmowskiego, Ignacego Daszyńskiego i Wincentego Witosa. Podczas zwiedzania wybrać się można w wirtualną podróż po rozmaitych sferach życia Rzeczypospolitej.


Więcej szczegółów na:http://www.prezydent.pl/aktualnosci/rocznica-niepodleglosci/mobilne-muzeum-multimedialne/

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information