Jesteś tutaj:   StartAktualnościKoncert charytatywny Ostre Dzianie #2 i Piknik Rodzinny - 01 lipca 2018 r.

altSerdecznie zapraszamy na koncert charytatywny OstreDzianie#2 i Piknik Rodziny, które odbędą się na nadbrzeżem ostródzkiego Jeziora Drwęckiego 01 lipca 2018 r. który dedykowany jest Nikoli - uczennicy jednej z ostródzkich szkół.Tego dnia będą sprzedawane bilety w promocyjnej cenie (160 zł) na Ostróda Reggae Festiwal 2018.
Każda osoba, która wylegitymuje się dowodem osobistym wydanym przez Burmistrza Ostródy, Wójta Gminy Ostródy lub legitymacją szkolną z adresem ostródzkim lub z terenu gminy Ostróda będzie mogła bilet nabyć w kasie Amfiteatru. Na zakupionym karnecie, będą widniały dane osoby i nr dowodu osobistego i tylko ta osoba będzie mogła wymienić zakupiony karnet na opaskę identyfikacyjną. Z każdego sprzedanego biletu - 5 zł przeznaczone zostanie na leczenie Nikoli.

Kasa amfiteatru będzie czynna w godz. 1200 – 2000.

Każdy, kto chce wspomóc Nikolę może również podarować przedmioty na licytacje lub loterię fantową. Wystarczy dostarczyć je do amfiteatru do pokoju 105.

Program dnia:

1200 - piknik rodzinny na nabrzeżu Jez. Drwęckiego
1200 – sprzedaż karnetów na ORF – kasa amfiteatru
1800 - koncert Ostre Dzianie#2 - wystąpią Marvis, Tarapaty, Szwindel, Hababkuk

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information