Jesteś tutaj:   StartAktualnościTargi HoReCa - 17 - 18 kwietnia 2018 r.

altSerdecznie zapraszamy na targi z branży gastronomiczno - hotelarskiej "HoReCa", które odbędą się 17 - 18 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym EXPO MAZURY.Formuła targów Mazury HoReCa opiera się na krótkich spotkaniach biznesowych wystawców z potencjalnymi kontrahentami. Taka formuła umożliwia bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą do zainteresowanych odbiorców, nawiązanie nowych kontaktów, podpisanie pierwszych umów.
Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne. Oprócz kolejnych edycji „Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji” podczas trzeciej edycji wydarzenia pojawi się także nowy konkurs kierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Marszałek objął ponadto swoim patronatem Strefę Regionów, w której pojawią się najlepsze regionalne i tradycyjne produkty.

W strefie live cooking będzie można obejrzeć pokazy kulinarne prowadzone przez uznanych szefów kuchni. Warto podkreślić, że w tym roku przeprowadzi je Akademia Bocuse d'Or - jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie.

W ramach Mazury HoReCa 2018 odbędą się także bezpłatne szkolenia dla restauratorów.

Więcej informacji i bilety na stronie: http://mazuryhoreca.pl/#home_expo

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information