Jesteś tutaj:   StartAktualnościSpotkanie z Piotrem Gąsowskim - Co mi w życiu nie wyszło? - 06 kwietnia 2018 r.

altSerdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem - Piotrem Gąsowskim w piątek 06 kwietnia 2018 r. o godz. 1800 do Sali Reprezentacyjnej ostródzkiego Zamku.
Piotr Gąsowski na scenie teatralnej zadebiutował w roku 1987. Następnie występował w teatrach: 6. piętro, Capitol, Komedia, Nowy, Projekt Warszawa, Kamienica. Popularność zyskał jako członek kabaretu „Tercet czyli Kwartet”, który brał udział w bardzo wielu produkcjach telewizyjnych; m.in. „Gala piosenki biesiadnej”, „Gala Międzynarodowa”, „W oparach absurdu”, „Podróże z żartem”, „Co nam w duszy gra”. Jest laureatem wielu nagród, m.in. 1. nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (wraz z Robertem Rozmusem), Nagrody Głównej za pierwszoplanową rolę męską w Bożyszczu Kobiet Neila Simona (Teatr „Capitol”) na Ogólnopolskim Festiwalu Komedii „Talia” 2011, wielokrotnie wraz z zespołem aktorskim otrzymywał „Niebieski melonik” na Festiwalu Humoru i Satyry w Gdańsku, za najlepszy serial komediowy "Daleko od noszy". W 2002 roku otrzymał nagrodę „Prometeusz” za „Wybitne osiągnięcia w sztuce estradowej”.

1 marca 2017 została wydana autobiograficzna książka Gąsowskiego, pt. „Co mi w życiu nie wyszło?”.

Bilety dostępne na Zamku w pok. nr 10 (tel. 89 642 29 72) w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information