Jesteś tutaj:   StartAktualnościPolska Noc Kabaretowa 2017 - 13 sierpnia 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na największe kabaretowe wydarzenie na Mazurach Zachodnich jakim jest Polska Noc Kabaretowa. Już 13 sierpnia 2017 r. o godz. 2000 do ostródzkiego Amfiteatru zagoszczą: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki i Skeczów Męczących.
Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. To widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie i uśmiech na twarzy. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. W sierpniu przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

Bilety w cenie 70 zł/ 80 zł/ 100 zł/ 120 zł i 150 zł do nabycia:
- w kasie Amfiteatru
- Sklep Muzyczny "Grześ"

oraz na stronach:

www.polskanockabaretowa.pl
www.kabaretowebilety.pl

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information