Jesteś tutaj:   StartAktualnościOstróda Reggae Festival 2017 - 10 - 13 sierpnia 2017 r.

altPo raz siedemnasty zapraszamy na Ostróda Reggae Festival, który w tym roku odbędzie się 10 - 13 sierpnia. Ostróda z sukcesem udowadnia uniwersalizm treści niesionych przez reggae. Festiwal zyskał globalną markę, cenioną przez fanów i artystów w wielu miejscach świata.Z małego dziedzińca ostródzkiego Zamku, poprzez „Białe Koszary” do wyjątkowego terenu opustoszałej jednostki wojskowej w centrum miasta - „Czerwonych Koszar”, na przestrzeni czasu Festiwal przeszedł długą drogę. Zawsze związany z pięknym mazurskim miastem, którego nazwa dla wielu ludzi stała się synonimem reggae.
Edycja 2016 zapisała się w pamięci obecnych wieloma pięknymi wydarzeniami muzycznymi, z koncertami międzynarodowych gwiazd pokroju Alborosie, Tarrusa Riley’a, Dellé, Jah9, Katchafire czy Nattali Rize. Druga edycja World Reggae Contest okazała się sukcesem i wypromowała nieznane szerzej zespoły, często z odległych zakątków świata.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.ostrodareggae.com/line-up/, gdzie znajduje się program Festivalu.

Informacje dotyczące biletów znajdziecie na: https://www.ostrodareggae.com/bilety/

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information