Jesteś tutaj:   StartAktualnościII Letnie Spotkania Kabaretowe w Ostródzie - 16 lipca 2017 r.

altStowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA już po raz drugi zagości nad mazurskimi jeziorami! Letnie Spotkania Kabaretowe, bo o nich mowa, będą miały miejsce 16 lipca 2017 roku, w Amfiteatrze w Ostródzie.
Zaproszony gość to dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, poeta lecz znany przede wszystkim ze swojej mistrzowskiej konferansjerki – Piotr Bałtroczyk. Drugim dżentelmenem jest aktor komik, piosenkarz, reżyser, a od niedawna youtuber – Cezary Pazura. Czy takie połączenie ma rację bytu, czy Panowie odnajdą się w nowej sytuacji? Przyjdźcie i zobaczcie sami! Jako ostatni na scenie pojawi się RUDI SCHUBERTH z zespołem BIG SILESIAN BAND.


Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł (VIP 70 zł) do zakupienia w kasie Amfiteatru od poniedziałku do piątku w godz. 1200 - 1700, w sobotę 1000 - 1500; Sklepie Muzycznym "Grześ" i Biurze Turystycznym "DANA".

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information