Jesteś tutaj:   StartAktualnościIreneusz Krosny "Mowa Ciała" - 11 lutego 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na program "Mowa ciała", w którym wystąpi autor - Ireneusz Krosny. Wydarzenie odbędzie się 11 lutego 2017 r. o godz. 1700 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego Zamku.

Ireneusz Krosny - aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i zagranicą - m.in. Złota Róża na Festiwalu w Montreux, wyróżnienie magazynu Chicago Reader dla najlepszego spektaklu w Chicago – 1998 r. Występował na scenach Europy, Rosji, Kanady, USA, Chin. Często występuje w programach rozrywkowych w telewizji. Posiada oryginalny, własny styl. Podczas spektakli nie stosuje makijażu, występuje w czarnym trykocie, w otoczeniu ubogiej scenografii. Treść jego autorskich etiud dotyczy przejawów życia społecznego i towarzyskiego, z elementami abstrakcji i absurdu. Zwykle są one zakończone zaskakującą pointą i przesłaniem.

Bilety w cenie 45 zł do kupienia w Centrum Kultury na Zamku w Ostródzie lub na stronie internetowej: biletynakabarety.pl
Informacje można uzyskać pod numerem tel. 504 134 220 lub drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information