You are here:   Start

altW dniu 03 września 2019 roku w Podborzanach w Republice Czeskiej podczas corocznej krajowej konferencji organizacji turystycznych zostało zawarte POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ pomiędzy: Stowarzyszeniem Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT) reprezentowanym przez Wiceprezesa Zarządu – Piotra Lisowskiego oraz Agencją Turystyki obszaru Dolní Poohří o.p.s. z siedzibą w Žatcu reprezentowaną przez Dyrektora Lukáša Pichlík.

Treść porozumienia określa m.in. podejmowanie wspólnych działań rozwijających i upowszechniających turystykę, rozwój ruchu turystycznego swoich podregionów w obszarach swoich zainteresowań i działalności statutowej, kreowanie pozytywnego wizerunku obu organizacji.

Nawiązanie i sformalizowanie partnerstwa między ZLOT a Agencją Turystyki obszaru Dolní Poohří jest efektem wieloletniej współpracy samorządów: Powiatu Ostródzkiego z Krajem Ústeckim.

To już trzecie zagraniczne porozumienie zawarte przez ZLOT, a drugie z Czechami promujące subregion Mazury Zachodnie.

alt

alt

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information