You are here:   StartDziałalność ZLOT22.Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

alt09 czerwca 2018 r. na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie ZLOT wspólnie ze Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania prezentowali walory turystyczne obszaru Krainy Kanału Elbląskiego podczas 22.Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Piknik organizowany jest dla osób, które interesują się nauką i chcą zobaczyć ją z bliska. Jest to idealne miejsce dla fascynatów doświadczeń naukowych.

Pokazy makiety pochylni Oleśnica idealnie wkomponowały się w tradycję całego wydarzenia. Osoby odwiedzające nasze stoisko promocyjne miały możliwość zapoznania się z rozwiązaniami hydrotechnicznymi zastosowanymi na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego oraz mogły uzyskać informacje dotyczące bazy turystycznej naszego regionu.
Atrakcyjności stoiska dodawały różnorodne produkty wsi tematycznych Krainy Kanału Elbląskiego, takich jak: Aniołowo, Kazimierzowo i Oleśno.
Uwagę, odwiedzających nasze stoisko, dodatkowo przyciągały pokazy szczudlarzy.
altaltalt

altGallery Area

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information