You are here:   StartDziałalność ZLOTFolder Mazury Zachodnie - oferta turystyczna 2010-2011
Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż w marcu 2010 roku ukazała się już IV edycja folderu Mazury Zachodnie; kompendium wiedzy o naszym regionie połączone z reklamami obiektów turystycznych ulokowanych na obszarze Mazur Zachodnich.

Nowy informator turystyczny ukazał ię w nakładzie 26.000 egz w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Obok prezentacji najciekawszych atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich oraz obiektów turystycznych zawiera onrównież prezentację największych imprez odbywających się w naszym regionie.

Folder, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie dystrybuowany na prestiżowych targach - zarówno krajowych i zagranicznych z Międzynarodowymi Targami ITB w Berlinie na czele. Warmińsko Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, a także Polska Organizacja Turystyczna i jej ośrodki regionalne oraz zagraniczne będą dystrybuowały naszą publikację. Kolejny kanał kanał dystrybucyjny będzie stanowiło Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, którego to pracownicy będą przekazywali nieodpłatnie folder turystom odwiedzającym ostródzki punkt IT oraz turystom odwiedzającym masowe imprezy turystyczne, na których to CIT będzie miało swoje stoisko promocyjne.

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Gallery Area

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information