You are here:   StartDziałalność ZLOTFolder Mazury Zachodnie - oferta turystyczna 2010-2011
Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż w marcu 2010 roku ukazała się już IV edycja folderu Mazury Zachodnie; kompendium wiedzy o naszym regionie połączone z reklamami obiektów turystycznych ulokowanych na obszarze Mazur Zachodnich.

Nowy informator turystyczny ukazał ię w nakładzie 26.000 egz w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Obok prezentacji najciekawszych atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich oraz obiektów turystycznych zawiera onrównież prezentację największych imprez odbywających się w naszym regionie.

Folder, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie dystrybuowany na prestiżowych targach - zarówno krajowych i zagranicznych z Międzynarodowymi Targami ITB w Berlinie na czele. Warmińsko Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, a także Polska Organizacja Turystyczna i jej ośrodki regionalne oraz zagraniczne będą dystrybuowały naszą publikację. Kolejny kanał kanał dystrybucyjny będzie stanowiło Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, którego to pracownicy będą przekazywali nieodpłatnie folder turystom odwiedzającym ostródzki punkt IT oraz turystom odwiedzającym masowe imprezy turystyczne, na których to CIT będzie miało swoje stoisko promocyjne.

Gallery Area

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information