You are here:   StartDziałalność ZLOT"VOYAGE" o Mazurach Zachodnich
W lipcowym numerze, będącym jednocześnie jubileuszowym wydaniem, miesięcznika "Voyage" ukazał się artykuł o Mazurach Zachodnich. Zapraszamy do lektury lipcowego wydania "Voyage"!

„Voyage" to polski ekskluzywny magazyn o podróżach dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych, którzy dużo podróżują i szukają w nim inspiracji do kolejnych wypraw, jak i marzycieli, którzy jedynie dzięki niemu zwiedzają świat.

Voyage jest praktycznym przewodnikiem po najciekawszych i najpiękniejszych rejonach Polski oraz świata. Voyage to wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady. Voyage to styl życia.

Znany i ceniony za niezależność przez organizacje turystyczne. Obecny na wszystkich najważniejszych imprezach związanych z turystyką.

Miesięcznik jest wydawany na najwyższym poziomie edytorskim - obecny na polskim rynku od maja 1998 roku.

Czytelnicy to osoby należące do grupy opiniotwórczej w środowisku zawodowym i prywatnym, ciekawe świata, zainteresowane podróżami, preferujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu oraz podążające za najnowszymi trendami kultury, mody i stylu życia.

Gallery Area

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information