You are here:   StartDziałalność ZLOTStudy Tour - Kanał Ostródzko-Elbląski - 15-17 maja 2008r.
Stowarzyszenie Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna w Ostródzie zaprosiła w terminie 15-17 maja 2008r. dziennikarzy ogólopolskich czasopism związanych z turystyką do uczestnictwa w study tour wokół Kanału Ostródzko-Elbląskiego,

który to w ubiegłorocznym plebiscycie gazety "Rzeczpospolita" uzyskał miano Jednego z Siedmiu Cudów Polski.

Ta imponująca budowla liczy sobie już ponad 150 lat i jest jedyną taką funkcjonującą atrakcją turystyczną na całym świecie! (www.zegluga.com.pl).
Podczas pobytu na Mazurach Zachodnich dziennikarzy gościły dwa hotele: Miłomłyn Zdrój (www.milomlynzdroj.pl) i Hotel Zamek Karnity (www.karnity.pl ) mające swoje siedziby w sąsiedztwie Kanału Ostródzko - Elbląskiego.

Dziennikarze mieli możliwość zobaczenia również innych obiektów umiejscowionych na Mazurach Zachodnich, zaobserwowania postępu rozwoju miasta Ostródy (budowa hoteli na nadbrzeżu j. Drwęckiego, budowa toru wodnego dla narciarzy i kajakarzy) oraz zasmakowania regionalnych potraw.

Liczymy, iż pobyt dziennikarzy znajdzie odzwierciedlenie wrażeń wyniesionych z pobytu na Mazurach Zachodnich w postaci artykułów ukazujących piękno naszego regionu.

Gallery Area

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information