Вы здесь   Cтартдеятельность ZLOTFORUM TURYSTYKI - "Turystyka, gałęzią gospodarki na Mazurach Zachodnich"
W dniu 7 października br. w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie odbyło się I Forum Turystyki. Tematem przewodnim spotkania było "Turystyka - gałęzią gospodarki na Mazurach Zachodnich"

Zaproszeni goście - przedstawiciele samorządów działających na obszarze Mazur Zachodnich - dyskutowali nt. własnych doświadczeń związanych z turystyką w naszym regionie.

Przewodnim tematem wśród prelegentów oraz zaproszonych gości była turystyka, która jest coraz prężniej rozwijającą się gałęzią polskiej gospodarki. Rozwój turystyki pobudza rozwój wiele innych dziedzin gospodarki, a jej usługowy charakter generuje miejsca pracy nie tylko w sektorze końcowej konsumpcji turystycznej, ale także produkcyjnym. Turystyka stymuluje rozwój wielu dziedzin, od transportu, rolnictwa, edukacji, kultury, przemysłu spożywczego, hotelarstwa po opiekę zdrowotną i związaną z nią turystyką zdrowotną (uzdrowiska, wellness, spa).

Na całym świecie turystyka dzięki niskiej bazie technologicznej, przewadze małych przedsiębiorstw i możliwościach tkwiących w agroturystyce została uznana za sektor o ogromnym potencjale w zakresie tworzenia miejsc pracy.

e-max.it: your social media marketing partner

Погода в регионе

реклама

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Развлечения

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information