Вы здесь   Cтартдеятельность ZLOTWycieczka po Mazurach Zachodnich
W dniu 20 maja 2007r. ZLOT zorganizował całodzienną wycieczkę po Mazurach Zachodnich dla 60 osób z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.
W dniu 20 maja 2007r. ZLOT zorganizował całodzienną wycieczkę po Mazurach Zachodnich dla grupy 60 osób z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Podziwianie krajobrazu Mazur Zachodnich rozpoczęto rejsem statkami po pochylniach (Buczyniec - Jelenie) Kanału Ostródzko - Elbląskiego. Na statku grupę powitały Panie z Cukierni Magdalenka z Olsztynka w strojach przygotowanych do pokazów wyrobów cukierniczych. Cukiernia zapewniała grupie catering podczas dwugodzinnego rejsu: przepyszne jagodzianki, miętowe ptysie z dodatkiem czekolady, a także kawę i herbatę.

Po krótkim, ale jakże ciekawym rejsie, grupa udała się do Idzbarka - do Oberży Młyn pod Mariaszkiem, gdzie została ugoszczona specjalnością restauracji - czarcią zupą.

Kolejnym punktem programu był Zamek w Ostródzie, gdzie wystrzałem z hakownicy wycieczkę powitało Bractwo Rycerzy Gwiazdy Zarannej Zamku Ostródzkiego. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności strzelania z kuszy, stoczyć walkę na miecze z rycerzami i wysłuchać historii  ostródzkiego Zamku. Po pokazach grupa udała się na spacer po bulwarze Jeziora Drwęckiego.

Ostatnim punktem programu wycieczki po Mazurach Zachodnich był wiadukt i Kościół ewangelicko - metodystyczny w Glaznotach.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

e-max.it: your social media marketing partner

Погода в регионе

реклама

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Развлечения

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

бюллетене

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information