Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTTargi Turystyczne JANTUR w Kaliningradzie - 10-12 kwietnia 2008r.
W dniach 10-12 kwietnia 2008 w Kalinigradzie odbyły się już po raz XI Międzynarodowe Targi Turystyczne Jantur 2008 (ЯНТУР 2008). Targi zorganizowane w halach „Baltik-Ekspo” skupiły ponad 70 wystawców z Polski, Rosji, Litwy i Ukrainy.
Obwód Kaliningradzki ma istotne znaczenie dla rozwoju turystyki polsko-rosyjskiej. Kwietniowa impreza targowa była doskonałą możliwością dla polskich przedsiębiorstw do nawiązania kontaktów z rosyjskimi firmami.
Targi w Kaliningradzie potwierdziły jeszcze raz ogromne zainteresowanie naszym regionem i jego produktami ze strony nie tylko mieszkańców obwodu, ale i całej Rosji, dla której Kaliningrad jest swoistym oknem na Unię Europejską, a my – najbliższą zagranicą.

Turystyczne walory Powiatu Ostródzkiego i Mazur Zachodnich prezentowano na wspólnym dużym stoisku zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną i kilka regionalnych organizacji, m.in. – Warmińsko-Mazurską Organizację Turystyczną. Warmia i Mazury reprezentowane były głównie przez Powiat Ostródzki, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurską Organizację Regionalną Organizację Turystyczną, Zachodniomazurską Lokalną Organizację Turystyczną, Centrum Kardiologiczne "Miłomłyn-Zdrój", Hotel "Zamek-Ryn" oraz miasto Olsztyn. W targach uczestniczyło również jedno z naszych gospodarstw agroturystycznych „Stara Szkoła” z Wysokiej Wsi. Podstawowymi narzędziami informacyjnymi na naszym stoisku były: folder Powiat Ostródzki, mapa turystyczna powiatu i katalog turystyczny „Mazury Zachodnie” (wszystkie w rosyjskich wersjach językowych). Pierwszy dzień targów zakończyło uroczyste spotkanie z przedstawicielami władz Obwodu Kaliningradzkiego i mediów w Konsulacie RP w Kaliningradzie. Gospodarzem spotkania było Województwo Warmińsko-Mazurskie.

Drugiego dnia wszyscy uczestnicy targów uczestniczyli w workshopie, gdzie przedstawiciele mediów i touroperatorów mogli porozmawiać bezpośrednio o konkretnych ofertach wystawców. W trakcie workshopu zaprezentowano jego uczestnikom film o Kanale Ostródzko-Elbląskim w rosyjskiej wersji językowej. Równolegle odbywały się prezentacje różnych regionów i firm turystycznych. Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie przedstawił prezentację o walorach turystycznych naszego regionu, zawierającą również informację o produktach turystycznych i obiektach z Powiatu Ostródzkiego.

e-max.it: your social media marketing partner

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information