Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTMiędzynarodowe Targi Turystyczne - ITB Berlin - 5-9 marca 2008r.
W dniach 5-9 marca 2008r. Stowarzyszenie ZLOT wybiera się na największe Międzynarodowe Targi Turystyczne - ITB Berlin 08'.
W dniach 5-9 marca 2007 w Berlinie odbędą się międzynarodowe targi turystyki, które w ubiegłym roku skupiły 10,856 wystawców z 180 krajów i regionów świata, które łącznie zagospodarowały 150 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej.

Targi ITB, zorganizowane zostaną w największym kompleksie targowym stolicy Niemiec – Messe Berlin.

W ubiegłym roku wystawę odwiedziło ponad 162 tysiące osób. Liczymy, iż rok bieżący zaowocuje jeszcze większą liczbą odwiedzających oraz wystawców.

W tym roku pierwsze trzy dni imprezy przeznaczone będą dla branży oraz na spotkania biznesowe, natomiast dwa następne będą dodatkowo otwarte dla szerokiej publiczności.

Region Mazur Zachodnich będzie reprezentowany przez pracowników stowarzyszenia ZLOT, Powiatu Ostródzkiego, ostródzkiego Urzędu Miejskiego oraz poszczególnych przedsiębiorców z naszego terenu.
Na naszym stoisku (WEST MASUREN) nie zabraknie na pewno folderu Mazury Zachodnie jak i ofert poszczególnych obiektów turystycznych.

Relację z wyjazdu zamieścimy po powrocie.
e-max.it: your social media marketing partner

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information