Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOTRewizyta Touroperatorów Rosyjskich z Kaliningradu na Mazurach Zachodnich
W dniach 13-15 lipca 2007r. na Mazurach Zachodnich przebywała grupa Rosyjskich Touroperatorów z Kaliningradu. Biuro ZLOT przygotowało bogaty program zwiedzania obiektów i walorów turystycznych w Naszym Regionie. Zapraszamy do opisu.


W dniach 13-15 lipca 2007r., na zaproszenie Starosty Ostródzkiego oraz organizacji turystycznych z Ostródy (ZLOT) i Iławy (LOTPIiDD), na Mazurach Zachodnich przebywała delegacja Touroperatorów z Kaliningradu. Wizyta ta to jeden z bezpośrednich efektów misji gospodarczej sektora turystycznego do Kaliningradu, która odbyła się w czerwcu br. Przybyli goście zapoznali się z produktami i bazą turystyczną powiatu ostródzkiego oraz całych Mazur Zachodnich a także z ofertą przyjazdową przygotowaną przez nasze organizację turystyczne. Wizyta odbyła się w najatrakcyjniejszym terminie, w czasie inscenizacji bitwy pod Grunwaldem, aby obraz naszych atrakcji turystycznych był jak najpełniejszy. Rosyjscy przedsiębiorcy uczestniczyli zarówno w inscenizacji, jak i w rejsie statkiem po pochylniach Kanału Ostródzko-Elbląskiego, a ponad to, zapoznali się z częścią naszej bazy noclegowej - w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Hotelu Anders, Hotelu Mistral Karnity, Domu Gościnnym Stara Szkoła, Pałacu Bałoszyce, Hotelu Leśna w Iławie i innych. Następnym etapem nawiązanych kontaktów będzie przedstawienie oferty potencjalnym rosyjskim turystom i organizacja wycieczek z Obwodu Kaliningradzkiego na Mazury Zachodnie.

e-max.it: your social media marketing partner

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information