Jesteś tutaj:   StartZLOTDziałalność ZLOT

altStowarzyszenie ZLOT razem z Gminą Miejską Iława w dniach 13-15 maja zorganizowało wizytę studyjną dla 10 dziennikarzy z czasopism podróżniczych, kulinarnych, portali internetowych oraz blogów podróżniczych. Efektem tej wizyty będą interesujące artykuły w prasie oraz internecie o Ostródzie, Kanale Elbląskim oraz Członkach Stowarzyszenia ZLOT, którzy bezpośrednio gościli dziennikarzy w swoich obiektach (Hotel Stary Tartak w Iławie, Agroturystyka Zielony Zakątek w Iławie, Folwark Karczemka, Restauracja LalO w Ostródzie oraz Żegluga Ostródzko-Elbląska). Na zdjęciach przedstawiamy zdjęcia z pobytu w Ostródzie i rejsu po pochylniach Kanału.

Więcej…
 

altW dniach 23 – 25 listopada 2015 roku delegacja złożona z przedstawicieli Gminy Ostróda oraz Stowarzyszenia ZLOT przebywała na Litwie w mieście partnerskim na zaproszenie Mera Rejonu Silute Vytautusa Laurinaitisa.

Więcej…
 

alt23 października 2014r. podczas Targów Tour Salon w Poznaniu Centrum Informacji Turystycznej zdobyło II miejsce w konkursie na „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce" w kategorii ***.

Więcej…
 

altMiło nam poinformować, iż w październiku 2012r. Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie przyznano 3 gwiazdki (na 4 możliwe). Wyprzedziły nas tylko centra z Olsztyna, Giżycka i Mrągowa.

Więcej…
 

altNiezmiernie miło nam poinformować, że otrzymaliśmy informację o wyróżnieniu przez Kapitułę Konkursu RÓŻA REGIONÓW ogłaszanego przez branżowy magazyn Wiadomości Turystyczne. Do konkursu na najlepszy folder promujący region/miasto - Róża Regionów 2012, zgłosiliśmy nasze wydawnictwo – drugą już edycję Atlasu Turystycznego Mazur Zachodnich.

Więcej…
 

Z ogromną satysfakcją i radością informuję, że odnieśliśmy znaczący sukces w naszej wspólnej pracy na rzecz promocji Marki „Mazury Zachodnie". Pismem z dnia 7 października 2011 roku zawiadomieni zostaliśmy o podjętej przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego o przyznaniu nam dotacji w wysokości prawie 800 tysięcy złotych na projekt „Klaster Turystyczny Mazury Zachodnie".

 

Więcej…
 

altPragniemy poinformować, iż obecnie pracujemy nad nową wersją strony internetowej Stowarzyszenia ZLOT/Centrum Informacji Turystycznej, która najpóźniej powinna ujrzeć światło dzienne w kwietniu 2011.

Więcej…
 
W roku 2011 Stowarzyszenie ZLOT będzie obecne na następujących targach turystycznych:
Więcej…
 
W roku 2010 firma "Żegluga Wiślana" / "VISTULA CRUSIES", czarterująca na Kanale Ostródzko-Elbląskim barki i jachty, organizowała indywidualnie study tour'y dla dziennikarzy polskich i zagranicznych z różnych fachowych czasopismach dotyczących żeglarstwa. Efekty tych działań znajdą Państwo w linkach, które zamieszczam poniżej.
Więcej…
 
W czerwcu br gościliśmy na naszym terenie ekipę z TVP2 - programu "Pytanie na śniadanie" - z prowadzącą Mariolą Bojarską - Ferenc na czele.
Więcej…
 

Strona 1 z 5

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information