Jesteś tutaj:   StartZLOT

[rokdownload menuitem="101" downloaditem="333" direct_download="false"]Bilans za rok 2013[/rokdownload]

e-max.it: your social media marketing partner
 
alt Folder Mazury Zachodnie - 2017 8.edycja
Zaktualizowany folder w maju 2017 r. znajduję się kompedium wiedzy o naszym regionie i oferta turystyczna Mazur Zachodnich. Dodatkowo znajduję się kalendarz imprez na 2017 r.
 
alt

Plan miasta Ostróda 2017 r.
W maju 2017 r. został zaktualizowany plan Miasta Ostróda w trzech wersjach językowych. Na rewersie znajduję się opis zabytków i atrakcji miasta.

 
alt Mapa Gminy Ostróda 2017 r.
W maju 2017 r. została zaktualizowana bazpłatna mapa Gminy Ostróda w dwóch językach: polskim i niemieckim.Na rewersie została zaktualizowana baza noclegowa i gastronomiczna Gminy oraz opis atrakcji.
 
alt

Ulotki szlaków rowerowych, pieszych i spacerowych
W maju 2017 r. zostały zakualizowane ulotki szlaków Gminy Ostróda w języku polskim. Większość szlaków tworzy pętle, z tym samym miejscem startu i zakończenia. NIezbędnym dodatkiem do ulotek jest bezpłatna, wyrywana mapa Gminy Ostróda.

 
alt Ulotki szlaków rowerowych, pieszych i spacerowych
W maju 2016 r. zostały zaktualizowane ulotki szlaków Gminy Ostróda w języku niemieckim. Szlaki rowerowe, piesze i spacerowe zostały tak wytyczone by pokazać wyjątkowy charakter Gminy Ostróda.
 
alt

Folder Mazury Zachodnie - 2016 7.edycja
Zaktualizowany folder w 2016 r. W folderze znajdują się informacje między innymi o Ostródzie, Iławie i okolicy, ponadto oferta Żeglugi Ostródzko - Elbląskiej, baza noclegowa i gastronomiczna. Dodatkowo znajduję się kalendarium imprez na sezon 2016 r.

 
alt Folder Mazury Zachodnie - 2015 6.edycja
Zaktualizowany folder w 2015 r. Kompedium wiedzy o naszym regionie połączone z reklamami obiektów turystycznych ulokowanych na obszarze Mazur Zachodnich. Publikacja została wydana w nakładzie 8000 egzemparzy.
 
alt


Ulotki z opisem szlaków pieszych i rowerowych
W czerwcu 2014 r. w ramach dotacji na prowadzenie Informacji Turystycznej zostały wydane ulotki z opisem szlaków pieszych i rowerowych Gminy Ostróda. W roku 2015 publikacja została uaktualniona i rozdawana bezpłatnie w CIT***.

alt


Folder Mazury - Zachodnie.pl - 2013 - 2014
W marcu 2013 r. został wydany folder Mazury - Zachodnie.pl w ramach projektu "Klaster Turystyczny Mazury Zachodnie" ze środków europejskich. Kompedium wiedzy o naszym regionie połączone z reklamami obiektów turystycznych ulokowanych na obszarze Mazur Zachodnich. Publikacja została wydana w czterech wersjach językowych: polsko - niemieckiej oraz angielsko - rosyjskiej.

alt
Atlas Turystyczny Mazury Zachodnie.pl
W lutym 2013 r. w ramach projektu "Klaster Turystyczny Mazury Zachodnie" ze środków europejskich ukazał się atlas turystyczny Mazury Zachodnie.pl. Wydawnictwo w wersjach językowych: polsko - niemieckiej oraz angielsko - rosyjskiej. Publikacja zawiera mapę całego regionu uwzględniającą szlaki rowerowe, piesze, wodne oraz konne. Na mapie zostały zamieszczone piktogramy bazy noclegowej i gastronomicznej mające na celu pomoc czytelnikowi w wyborze np. miejsca noclegowego. Drugą część wydawnictwa stanowi dział "Warto zobaczyć", gdzie opisana miejscowość ma dodany odpowiedni numer strony.

alt Plan miasta Ostróda
W maju 2011 r. ukazał się bezpłatny, wyrywany plan miasta Ostróda (format A3), który co roku jest aktualizowany i dystrybuowany w Informacji Turystycznej. Zawiera na rewersie informacje w języku polskim i niemieckim o atrakcjach turystycznych miasta.
alt
Atlas Turystyczny MAZURY - ZACHODNIE.pl
W maju 2011 r. ukazała się II edycja atlasu turystycznego Mazury - Zachodnie.pl Publikacja ta zawiera publikacje całego regionu, uwzględniającą szlaki rowerowe, piesze, wodne oraz konne. Na mapie zostały zamieszczone piktogramy bazy noclegowej i gastronomicznej mające na celu pomoc czytelnikowi w wyborze np. miejsca noclegowego.
Nakład 1.600 egzemplarzy w trzech wersjach językowych (polskiej, niemieckiej, angielskiej).

alt
Folder Mazury Zachodnie - 2010 - 2011
W marcu 2010 r. ukazała się IV edycja folderu Mazury Zachodnie - oferta turystyczna. Zawiera kompendium wiedzy o regionie, jego atrakcjach turystycznych, ciekawostkach oraz reklamy obiektów turystycznych.
Folder będzie rozpowszechniany w Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, na targach krajowych i zagranicznych oraz innych dużych imprezach (np. Reggae Festiwal, Puchar Świata w Piłce Siatkowej na Plaży).
Nakład 26 tys. egzemplarzy w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej).

alt


Atlas Turystyczny MAZUR ZACHODNICH

W kwietniu 2009r. ukazało się wydawnictwo przygotowane przez Stowarzyszenie ZLOT - kompendium wiedzy o regionie Mazur Zachodnich - ATLAS TURYSTYCZNY MAZUR ZACHODNICH.
Jest to publikacja trójjęzyczna, zawiera opis szlaków pieszych, rowerowych, wodnych oraz konnych. A także informacje o zabytkach tj. kościoły, muzea, zamki.


alt Folder Mazury Zachodnie - 2008 - 2009
Publikacja, wzorem lat ubiegłych, ma formę katalogu ofert turystycznych i przeznaczona jest dla turystów, którzy już są gośćmi naszego subregionu, jak i tych, których dopiero pragniemy przekonać do odwiedzenia Mazur Zachodnich.
Folder będzie rozpowszechniany w Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, na targach krajowych i zagranicznych oraz innych dużych imprezach (np. Reggae Festiwal, Puchar Świata w Piłce Siatkowej na Plaży).
Nakład 32 tys. egzemplarzy w czterech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej).

alt Mapy Mazur Zachodnich
W lipcu 2007r. Stowarzyszenie ZLOT we współpracy z wydawnictwem Eko-Kapio, wydało mapy Regionu:
1. Szlaki rowerowe i piesze Mazur Zachodnich (część północna i południowa)
2. Szlaki wodne Mazur Zachodnich

alt Folder Mazury Zachodnie - 2007 - 2008
Publikacja ma formę katalogu ofert turystycznych i przeznaczona jest dla turystów, którzy już są gośćmi naszego subregionu, jak i tych, których dopiero pragniemy przekonać do odwiedzenia Mazur Zachodnich.
Nakład 32 tys. egzemplarzy w czterech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej)

alt Folder Mazury Zachodnie - 2006 - 2007
Publikacja ma formę katalogu ofert turystycznych i przeznaczona jest dla turystów, którzy już są gośćmi naszego subregionu, jak i tych, których dopiero pragniemy przekonać do odwiedzenia Mazur Zachodnich.
Nakład 40 tys. egzemplarzy w czterech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej)
e-max.it: your social media marketing partner
 

Deklaracja członkowska Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Pobierz:
- wersja .docx
- wersja .pdf

e-max.it: your social media marketing partner
 

Statut Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Pobierz tutaj

e-max.it: your social media marketing partner
 

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przystąpienia do Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej promującej markę Mazury Zachodnie, obejmującej swym zasięgiem powiaty: ostródzki i iławski oraz gminy: Olsztynek, Pasłęk.

Dostrzegalne korzyści obecne i/lub przyszłościowe wynikające z wstąpienia w poczet członków stowarzyszenia zamieszczamy poniżej:

 • reklama na preferencyjnych warunkach finansowych firmy, obiektu, w profesjonalnie przygotowanym wydawnictwie „Mazury Zachodnie” (raz na dwa - trzy lata), dystrybuowanym poprzez krajowe i zagraniczne instytucje i organizacje turystyczne: Warmińsko – Mazurska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i jej ośrodki regionalne oraz zagraniczne, a także liczących się targach turystycznych: krajowych i zagranicznych z Międzynarodowymi Targami ITB Berlin na czele; jak również w Centrum Informacji Turystycznej mieszczącym się w Ostródzie przy Pl. 1000-lecia, punkcie Żeglugi Ostródzko – Elbląskiej; folder przekazywany jest również osobom opiniotwórczym odwiedzającym nasz region;
 • bezpłatna reklama obiektu na stronie internetowej www.mazury-zachodnie.pl, która zawiera aktualne informacje nt. Państwa obiektów (dane teleadresowe, zdjęcia, krótki opis) – również na stronach w j. angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Obecnie internet jest najpopularniejszym i najczęściej wykorzystywanym środkiem przekazu. Wiadomości zawarte na stronach „www” dostarczają każdemu z nas szybkiej, różnorodnej i wyczerpującej informacji na niemalże każdy temat. Internet jest również szczególnym udogodnieniem dla turystów, w każdym wieku i w każdym zakamarku cywilizowanego świata, ponieważ daje im szansę wyboru jakości i miejsca wypoczynku według gustu. Najważniejszą korzyścią internetowej komunikacji jest oczywiście oszczędność czasu dla turysty i środków finansowych dla każdego z Państwa w procesie pozyskiwania gości;
 • reklama na stronie www.mazury-zachodnie.pl w postaci baneru reklamowego (na preferencyjnych warunkach);
 • bezpłatne zamieszczenie piktogramów na mapach zawartych w Atlasie Turystycznym Mazur Zachodnich oraz modułów reklamowych obiektów turystycznych (raz na dwa - trzy lata) uwzględniającym miejsca noclegowe, punkty gastronomiczne oraz atrakcje turystyczne naszego Regionu tj. Kanał Ostródzko – Elbląski, Skansen w Olsztynku czy też Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich; dystrybuowanym poprzez Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie, sieć księgarń Empik i Matras oraz inne punkty sprzedaży detalicznej w Polsce;
 • bezpłatne uczestnictwo w targach krajowych, zagranicznych oraz na stoiskach plenerowych podczas dużych imprez na Mazurach Zachodnich poprzez prezentację Państwa obiektów w Folderze Mazury Zachodnie oraz na podstawie otrzymanych publikacji;
 • możliwość uczestnictwa w tworzeniu i realizacji projektów wspierających rozwój turystyki w naszym regionie;;
 • bezpłatna prezentacja w Centrum Informacji Turystycznej ofert i katalogów oraz udzielanie informacji o zakresie działania Państwa obiektów, firm turystycznych;
 • udział w szkoleniach terenowych organizowanych przy współudziale przewodników po Mazurach Zachodnich;
 • sprzedaż na preferencyjnych warunkach finansowych publikacji wydawanych przez stowarzyszenie;
 • wsparcie turystycznych imprez lokalnych za pomocą reklamy internetowej oraz poprzez przekazywanie materiałów promocyjnych dla ich uczestników;
 • propagowanie pobytu w bazach turystycznych naszych członków.
Zapraszamy serdecznie do współtworzenia profesjonalnego wizerunku naszego Regionu
"MAZURY ZACHODNIE".

W przypadku dodatkowych pytań, sugestii do Państwa dyspozycji pozostaje Dyrektor Biura ZLOT - p. Grzegorz Turski
(tel. 501 220 085)

Z wyrazami szacunku
Wiceprezes Zarządu
Jacek Tracz
e-max.it: your social media marketing partner
 

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

 • Iława
 • Ostróda
 • Kanał Elbląski
 • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
 • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information