Jesteś tutaj:   StartAktualności"80 - te urodziny Misia". Wieczór kabaretowy - 19 listopada 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na wieczór kabaretowy "80 - te Urodziny Misia!" ze Stanisławem Tymem i kabaretem Rewers 19 listopada 2017 r. o godz. 1930 w Sali Kameralnej ostródzkiego Amfiteatru.Stanisław Tym wystąpi w autorskim programie kabaretowym zatytułowanym "Mieszanka firmowa". To wieczór kabaretowy, w którym Tym jak zwykle żartuje, kpi, kłuje, czasem nawet ostro przykłada. Felietony, skecze i opowieści pokazują w inteligentny i zabawny sposób Polskę, Polaków, media, ludzi kultury i polityki. Tego wieczoru wystąpi również kabaret Rewers, który nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentuje sprawy społeczne i absurdy życia codziennego.

Bilety w cenie 45 zł (w przedsprzedaży) i 55 zł (w dniu koncertu) do kupienia na stronie: http://bilety.8merch.com/urodziny_misia_czyli_tym_i_kabaret_rewers-id14490 lub w Amfiteatrze w pokoju 105, tel.(89) 670 90 72.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information