Jesteś tutaj:   StartAktualnościTargi: Hubertus Arena i Zielona Arena - 13 - 15 października 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na targi myśliwskie Hubertus Arena 2017, które odbędą się w dniach 13 - 15 października w Expo Mazury przy ul. Grunwaldzkiej.
Targi umożliwiają uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie myślistwa. Wystawcy będą mieli okazję wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z polskiego rynku myśliwskiego, a także zaprezentować swoją ofertę produktową kontrahentom z zagranicy. Wśród odwiedzających znajdą się pośrednicy handlowi działający w Polsce oraz poza granicami kraju, jak również koła łowieckie i myśliwi z całej Europy. Uzupełnieniem targów będą panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami poszczególnych gałęzi handlu oraz obecność ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynku myśliwskiego. W gronie wystawców znajdą się zarówno firmy znane od lat, firmy debiutujące, oraz firmy zupełnie nowe na rynku. Taka różnorodność pozwoli pokazać, jaki potencjał drzemie w polskim myślistwie i podkreśli jak bardzo jest ono konkurencyjne w stosunku do pozostałych krajów.

Imprezie będzie towarzyszyło inne wydarzenie - Targi Ogrodnicze - Zielona Arena, o której więcej informacji na stronie: http://zielonaarena.pl/#home_expo

Bilety w cenie 10 zł do nabycia na stronie: https://expobilety.pl/targi/76 lub bezpośrednio przed wydarzeniem u organizatora.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information