Jesteś tutaj:   StartAktualnościKoncert Czesław Śpiewa - 22 października 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy 22 października 2017 r. o godz. 1800 do ostródzkiego Amfiteatru na koncert Czesław Śpiewa,czyli Czesława Mozilla z zespołem.
Bilety w cenie 45/55 zł wkrótce do nabycia w amfiteatrze i do nabycia na stronie internetowej: http://bilety.8merch.com/22_10_2017_r_koncert_czeslaw_piewa-id13946

CZESŁAW ŚPIEWA to muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu - "Debiut" i "Pop" oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.


e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information