Jesteś tutaj:   StartAktualnościJarmark Tysiąca Jezior - 01 - 02 lipca 2017 r.

altJarmark Tysiąca Jezior to nowy punkt na mapie atrakcji dla odwiedzających Warmię i Mazury w okresie letnim. Wydarzenie rozpocznie się w dniu 01 lipca 2017 r. o godzinie 0900.
W trakcie Jarmarku Tysiąca Jezior, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Żywność naturalna, pamiątki z regionu, design, antyki i wiele wiele innych rzeczy i atrakcji znajdziecie w pierwszy weekend lipca w Ostródzie na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się w dniach 01 - 02 lipca 2017 rr w Ostródzie na Mazurach. To piękny region, pełen malowniczych jezior, idealny zarówno dla zwolenników rekreacji jak i niespiesznego relaksu. Ostróda i najbliższa okolica to nie tylko różnorodne atrakcje - od unikalnego Kanału Ostródzko-Elbląskiego, poprzez wyciąg nart wodnych aż do urokliwych zabytków architektury - ale także bogata i zróżnicowana baza noclegowa licząca łącznie 3 000 miejsc w hotelach i pensjonatach o wysokim standardzie.

Wydarzenie rozpocznie się w dniu 01 lipca 2017 r. o godzinie 0900, a zakończy się w dniu 02 lipca 2017 r. o godzinie 1700. Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Bilet wstepu na wydarzenie 5 złotych. Dzieci do lat 12 bezpłatnie.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information