Jesteś tutaj:   StartAktualnościKabaret Neo-nówka "Kazik sam w domu" - 23 czerwca 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na premierę nowego programu Kabaretu Neo - Nówka "Kazik sam w domu", który będzie można zobaczyć już 23 czerwca 2017 r. o godz. 2000 w ostródzkim Amfiteatrze.
"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych,jak sam tytuł sugeruje. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.


Bilety w cenie 55 zł/ 75 zł/ 90 zł dostępne w Centrum Kultury na Zamku, w sklepie muzycznym "Grześ" lub na stronie: http://adria-art.pl/wydarzenie/ostroda/kabaret-kabaret-neo-nowka-kazik-sam-w-domu-amfiteatr-ostroda-23-czerwca-2017/41787/

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information