Jesteś tutaj:   StartAktualnościDub Night vol.3 - 27 maja 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na koncert jednego z największych artystów muzyki Dub - Radikal Guru, który wystąpi podczas koncertu Dub Night w Ostródzie 27 maja 2017 r. o godz. 2000 w Sali Kameralnej ostródzkiego Amfiteatru.RADIKAL GURU,czyli Mateusz Miller to pochodzący z Kwidzyna producent oraz DJ, będący obecnie najbardziej rozpoznawalnym współczesnym polskim twórcą muzyki Dub na międzynarodowej scenie. Jego styl jest przepełniony wpływami roots reggae, UK dub oraz muzyki dalekiego wschodu, dzięki czemu zjednał sobie słuchaczy wywodzących się z wielu rożnych kręgów muzycznych.

Wraz z Radikal Guru wystąpią:

SKANK RANGER - producent z Olsztyna czerpiący z muzyki jamajskiej wszystko co najlepsze. Grał wcześniej w takich zespołach jak SKAUCI czy SOUL PISTOLS. Do swoich dubowych wycieczek w odległe - wydawałoby się - stylistycznie miejsca zabiera poznane na swej drodze osoby z przeróżnych muzycznych klimatów.

ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM - to mieszanka jamajskich dźwięków od Ska, przez Roots, po ciężkie Dubowe brzemienia, płynąca z ręcznie i zręcznie zbudowanych głośników, które rosną w siłę z każdą kolejną sesją. W skład tego ostródzkiego kolektywu wchodzą Welon, Bouquet, Husky i Jr Coochta.


Bilety: 20 zł, lub po dołączeniu do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/119651865238851/?fref=ts - 15 zł.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information