Jesteś tutaj:   StartAktualnościNoc sów w Iławie - 31 marca 2017 r.

altNadleśnictwo Iława, Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich oraz Port Śródlądowy w Iławie zapraszają na „Noc sów” – ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, poświęcone jednym z najbardziej tajemniczych ptaków. Spotkanie dobędzie się 31 marca 2017 r. w Porcie Śródlądowym w Iławie.Dwuczęściowe spotkanie rozpocznie się o godz. 1830, a jego pierwsza część potrwa do godz. 2000.

W tym czasie uczestnicy spotkania dowiedzą się, dlaczego sowy były ptakami Ateny i symbolem mądrości. Odkryją tajemnice hipnotyzujących oczu, bezszelestnych lotów i odgłosów rodem z horroru oraz jak znaczącą rolę miały one w polskich legendach i kulturze.

O godzinie 2000 uczestnicy spotkania będą mieli okazję wzięcia udziału w wyjeździe terenowym. Będzie to niezwykła szansa na to, by wieczorową porą, wspólnie ze znawcami tematu, poznać sowy z bliska, nasłuchiwać je i wabić.

Ilość miejsc ze względów organizacyjnych jest jednak ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (zgłoszenia przesyłać można do 25 marca). Informacji dotyczących wydarzenia udziela koordynator Alina Rodziewicz (kontakt i przyjmowanie zgłoszeń: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 508 466 390, 89 758 85 27).

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information