Jesteś tutaj:   StartAktualnościWernisaż wstawy plakatów Wojciecha Korkucia - 11 marca 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy w sobotę 11 marca 2017 r. o godz. 1830 w galerii Amfiteatru w Ostródzie odbędzie się wernisaż wystawy plakatów Wojciecha Korkucia, jednego z najbardziej znanych, ale i kontrowersyjnych ilustratorów i projektantów graficznych w Polsce i na świecie. Na wystawę w Ostródzie artysta specjalnie zaprojektował afisz.
Prace Wojciecha Korkucia ukazują się w krajowych i zagranicznych publikacjach. Zostały wielokrotnie uhonorowane m.in. w „European Design Annual”, magazynie „Print”, amerykańskim konkursie „Creativity” Artysta jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in.: w Konkursie na Artystyczny Plakat za „Jazz Jamboree’98”, za „sztuke w reklamie”, w Konkursie Reklamy Kreatura, 1999; otrzymał także Brązowy Medal na 11 Międzynarodowym Triennale Plakatu w Toyamie, Japonia, 2015.

Wernisaż wystawy będzie miał miejsce w sobotę, 11 marca 2017 r. o godz. 1830 w galerii ostródzkiego Amfiteatru. Kuratorem wystawy będzie Piotr Bernatowicz, historyk sztuki, dyrektor naczelny Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu. Wystawa, na której będziemy mogli obejrzeć 40 prac artysty, do Ostródy przyjedzie z Gietrzwałdu i będzie czynna codziennie w godz. 1000 - 1700 do 08 kwietnia 2017 r.

Po wystawie będziemy mogli obejrzeć i wysłuchać multimedialnego koncertu projektu L.A.S. Jacka Lachowicza.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information