Jesteś tutaj:   StartAktualnościKoncert Teresy Werner - 25 lutego 2017 r.

altSerdecznie zapraszamy na koncert Teresy Werner - jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. 25 lutego 2017 r. o godz. 1900 w Centrum Kultury na Zamku w Ostródzie.
Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. Jest bardzo znaną polską piosenkarką. W swoim dorobku ma występy na największych scenach teatrów tego świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Ze swoim repertuarem występowała nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. Już w 1991 odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie reprezentowała zespół “Śląsk” i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Znana jest z takich przebojów jak “Miłość jest piękna”, “Dałabym Ci dała” czy “Kocham swoje morze”.

Gościem specjalnym na koncercie TOBY z Monachium.Bilety w cenie 79 zł/ 89 zł/ 99 zł można zakupić w sklepach: Empik oraz Media Markt lub na stronie internetowej www.piosenka-plus.pl.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information