Jesteś tutaj:   StartAktualnościSpektakl "Marzenie Nataszy" - 05 października 2016 r

altSerdecznie zapraszamy na spektakl wg sztuki Jarosławy Pulinowicz w reżyserii Nikołaja Kolady "Marzenie Nataszy", który odbędzie się w środę 05 października 2016 r. o godz. 1830 w Sali Kameralnej ostródzkiego Amfiteatru.
W Ostródzie - rodzinnym mieście Agnieszki Skrzypczak, doczekaliśmy się prezentacji spektaklu „Marzenie Nataszy”. Agnieszka gra w nim główną rolę, za którą zdobyła szereg nagród, m.in.: ZŁOTA MASKA dla Agnieszki Skrzypczak za najlepszy debiut w sezonie 2012/ 2013, NAGRODA GŁÓWNA dla najlepszej aktorki na VII Festiwalu Kolyada – Plays w Jekaterynburgu, NAGRODA DLA MŁODEJ AKTORKI na XIII Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość Przedstawiona” w Zabrzu.

Dwa monodramy Jarosławy Pulinowicz w reżyserii wybitnego rosyjskiego reżysera i dramaturga Nikołaja Kolady złożyły się na jeden znakomity spektakl. Przedstawienie powstało niejako „ku przestrodze”, bo na dzisiejszych nastolatków czyhają różne życiowe zasadzki i niebezpieczeństwa, których, co oczywiste, nie dostrzegają oni sami, a co gorsza – także ich najbliżsi. Porywające i budzące niekłamany podziw aktorstwo Agnieszki Skrzypczak uwiarygodnia historię dwóch szesnastolatek, które dzieli wszystko – pozycja społeczna, postawa wobec życia, ogląd rzeczywistości i własne aspiracje. Łączy zaś silnie, aż do skrajności, rozwinięty egoizm i całkowita bezwzględność w obronie swojego status quo. Obie walczą o siebie, obie mają te same marzenia – przeżyć prawdziwe uczucie i być kochaną... Spektakl jest poruszającym zapisem emocjonalnego okaleczenia, destrukcji osobowości i samotności.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu spektaklu do nabycia w Amfiteatrze w pok. 105.

e-max.it: your social media marketing partner


.

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014
klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information