Jesteś tutaj:   StartAktualności

Aktualności

altCentrum Kultury wraz z Muzeum w Ostródzie serdecznie zaprasza na IV Turniej Rycerski o włócznię Św. Jerzego 10 czerwca 2017 r., który odbędzie się na dziedzińcu Zamku w Ostródzie.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Ostróda, które odbędą się w dniach 03 - 04 czerwca 2017 r.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na targi "Pro Defense", które odbędą się w Expo Mazury w Ostródzie w dniach 01 - 04 czerwca 2017 r.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na Ostróda Fusion Festiwal 2017, który odbędzie się w dniach 03 - 04 czerwca 2017 r. na terenie Amfiteatru. Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi ponad 40 wykonawców.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na "Marsz dla życia i rodziny" 28 maja 2017 r, który rozpocznie się przy hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Ostródzie o godz. 1330.

Więcej…
 

altStowarzyszenie Na Rzecz Jakości Opieki Medycznej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na rajd rowerowy, który odbędzie się 21 maja 2017 r. pod hasłem "Jedź po zdrowie na rowerze".

Więcej…
 

Strona 1 z 218

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information