Jesteś tutaj:   StartAktualności

Aktualności

altOstródzkie Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na turnieje Siatkówki Plażowej nad Jeziorem Sajmino w soboty od 08 lipca do 19 sierpnia 2017 r. o godz.1000.

Więcej…
 

altZwiązek Piłki Ręcznej w Polsce serdecznie zaprasza na Międzynarodowe Mecze Towarzyskie Kadry Juniorów Polska vs Finlandia do hali sportowej OCSiR przy ul. Kościuszki 22A w Ostródzie w dniach 01 - 02 lipca 2017 r.

Więcej…
 

altAtrakcyjne miejscowości turystyczne z pięciu państw: Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii są przedstawione w formie Wizytówek Turystycznych (Wander Cards) - naklejki z kuponami, można wklejać do Dziennika Turystycznego, tworząc w ten sposób niepowtarzalny album. Dziennik Turystyczny jak i naklejki z Ostródy znajdziesz do kupienia w Centrum Informacji Turystycznej na Pl. 1000 - lecia 1A.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy 28 - 29 lipca 2017 r. na XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Więcej…
 

altZapraszamy na trzecią edycję Festiwalu Wschód Piękna, który rozpocznie się w piątek 30 czerwca 2017 r. koncertem na wodzie w Hotelu Galery 69 w Dorotowie. W sobotę 01 lipca 2017 r. Wschód Piękna przeniesie się Skansenu w Olsztynku, a 02 lipca 2017 r. World Orchestra zagra w olsztyńskim Amfiteatrze i wykona najnowszą symfonię Grzecha Piotrowskiego „Lech, Czech i Rus”.

Więcej…
 

altZapraszamy na XX Międzynarodowy Wyścig Pokoju w Kapsle,który odbędzie się na nabrzeżu Jez. Drwęckiego w dniu 01 lipca 2017 r. o godz. 1200.

Więcej…
 

Strona 1 z 223

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information