Jesteś tutaj:   Start

altSerdecznie zapraszamy do skorzystania z Kalendarium Głównych Imprez na rok 2017 w Powiecie Ostródzkim i mieście Iława, który przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

 

altSerdecznie zachęcamy do polubienia profilu Informacji Turystycznej na Facebook'u.
Wiele wiadomości, ciekawostek, zdarzeń, a nawet nietypowych sytuacji, jakie spotykają nas w biurze możecie śledzić na naszym fanpage: www.facebook.com/Ostroda.Informacja.Turystyczna

Gorrrąco polecamy :)

 

altZ inicjatywy Stowarzyszenia ZLOT został oznakowany szlak pielgrzymkowy Świętego Jakuba. Od kilku lat do Centrum Informacji Turystycznej*** w Ostródzie trafiało wielu pielgrzymów z zagranicy podróżujących do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Nowy przebieg szlaku wykorzystywany jest także przez turystów z Iławy chcących bezpiecznie odwiedzić Ostródę rowerem.

Więcej…
 

altCentrum Kultury w Ostródzie zaprasza na Teatr dla dzieci "1,2,3 Smok na Ciebie patrzy!" w wykonaniu Studia Artystycznego Karuzela z Białegostoku, 24 kwietnia 2017 r. o godz. 1700 w ostródzkim zamku. BILETY: 5 zł dziecko, 8 zł osoba dorosła. Przedsprzedaż: Zamek, pokój nr 10.

 

altCentrum Kultury w Ostródzie serdecznie zaprasza na XI Zamkowe Spotkania Taneczne, które swój finał będą miały 25 kwietnia 2017 r. o godz. 1030 w Sali Reprezentacyjnej na Zamku w Ostródzie.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na drugą edycję wydarzenia Mazury HoReCa, które odbędzie się w dniach 25 - 26 kwietnia 2017 r. w Expo Mazury w Ostródzie.

Więcej…
 

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information