Jesteś tutaj:   Start

altSerdecznie zachęcamy do polubienia profilu Informacji Turystycznej na Facebook'u.
Wiele wiadomości, ciekawostek, zdarzeń, a nawet nietypowych sytuacji, jakie spotykają nas w biurze możecie śledzić na naszym fanpage: www.facebook.com/Ostroda.Informacja.Turystyczna

Gorrrąco polecamy :)

 

altZ inicjatywy Stowarzyszenia ZLOT został oznakowany szlak pielgrzymkowy Świętego Jakuba. Od kilku lat do Centrum Informacji Turystycznej*** w Ostródzie trafiało wielu pielgrzymów z zagranicy podróżujących do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Nowy przebieg szlaku wykorzystywany jest także przez turystów z Iławy chcących bezpiecznie odwiedzić Ostródę rowerem.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na wystawę "Czar starych miast", która odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 1700 w czytelni MBP w ostródzkim zamku.

 

altKŻ Ostróda zaprasza na XVI Regaty o Puchar Komandora Klubu Żeglarskiego, które odbędą się 24 września 2016 r. od godz. 0900 w przystani KŻ Ostróda przy ul. Sowińskiego 12.

Więcej…
 

altZapraszamy na Piknik Inspiracji nad Małym Jeziorakiem w amfiteatrze im. Louisa Armstronga w Iławie, który odbędzie się 24 września 2016 r. w godz. 1000 - 1500.

Więcej…
 

altZapraszamy na Regionalne Zawody Drwali o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, które odbędą się 24 września 2016 r. o godz. 1100 w Parku Miejskim w Morągu.

Więcej…
 

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information