Jesteś tutaj:   Start

altW związku ze zbliżającym się sezonem, przypominamy o zmianie godzin otwarcia CIT*** w Ostródzie.

Więcej…
 
 

altOd 21 do 28 maja 2016 r. w Galerii Sztuki w Ostródzie prezentowana będzie wystawa malarstwa Janusza Gębczyńskiego. Pan Janusz Gębczyński jest amatorem, pasjonatem, który twórczość traktuje jako źródło odpoczynku, relaksu. Głównym tematem jego prac jest mazurska przyroda.

Więcej…
 

alt26 maja 2016 r. zapraszamy na bezpłatny koncert plenerowy Juliana Mere. Artysta zaprezentuje piosenki Marka Grechuty.

Więcej…
 

altW piątek 27 maja 2016 r. z okazji Dnia Dziecka w ostródzkim Amfiteatrze, odbędzie się koncert Majki Jeżowskiej - jednej z najpopularniejszych wokalistek dziecięcych. Początek imprezy zaplanowano na godz. 1100. Oprócz koncertu zaplanowano również gry i zabawy rodzinne, stoiska z małą gastronomią i dmuchane atrakcje. Wstęp wolny!

 

altZapraszamy na koncert "By Świat usłyszał", w którym wystąpią młodzi ostródzianie - 28 maja 2016 r. o godz.1800 w ostródzkim Amfiteatrze. Koncert poprowadzi Adam Woronowicz.

Więcej…
 

Strona 1 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information