Jesteś tutaj:   Start

altSerdecznie zachęcamy do polubienia profilu Informacji Turystycznej na Facebook'u.
Wiele wiadomości, ciekawostek, zdarzeń, a nawet nietypowych sytuacji, jakie spotykają nas w biurze możecie śledzić na naszym fanpage: www.facebook.com/Ostroda.Informacja.Turystyczna

Gorrrąco polecamy :)

 

altZ inicjatywy Stowarzyszenia ZLOT został oznakowany szlak pielgrzymkowy Świętego Jakuba. Od kilku lat do Centrum Informacji Turystycznej*** w Ostródzie trafiało wielu pielgrzymów z zagranicy podróżujących do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Nowy przebieg szlaku wykorzystywany jest także przez turystów z Iławy chcących bezpiecznie odwiedzić Ostródę rowerem.

Więcej…
 

altMiejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie serdecznie zaprasza 02 grudnia 2016 r. o godz. 1800 do Amfiteatru na spotkanie na temat "Jak osiągnąć nic, czyli zespół Bohema". Na kanapie zasiądzie Bohema.

 

altZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Pierwszym Ostródzkim Jarmarku Adwentowym - 03 grudnia 2016 r. w ostródzkim zamku.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na koncert Adama Stachowiaka akustycznie, który odbędzie się 09 grudnia 2016 r. w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru.
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w Amfiteatrze - pok. 105

 

altCentrum Kultury w Ostródzie zaprasza na spotkanie mikołajkowe z cyklu "Mikołaj nie zna granic" 09 grudnia 2016 r. o godz. 1700 do sali reprezentacyjnej ostródzkiego Zamku.

Więcej…
 

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information