Jesteś tutaj:   Start

altSerdecznie zapraszamy do skorzystania z Kalendarium Głównych Imprez na rok 2017 w Powiecie Ostródzkim i mieście Iława, który przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

 

altSerdecznie zapraszamy na koncert Agnieszki Chylińskiej, który odbędzie się 07 lipca 2017 r. w ostródzkim Amfiteatrze. Koncert realizowany podczas trasy koncertowej Forever Child Tour.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na koncert jednego z największych artystów muzyki Dub - Radikal Guru, który wystąpi podczas koncertu Dub Night w Ostródzie 27 maja 2017 r. o godz. 2000 w Sali Kameralnej ostródzkiego Amfiteatru.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na "Marsz dla życia i rodziny" 28 maja 2017 r, który rozpocznie się przy hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Ostródzie o godz. 1330.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na targi "Pro Defense", które odbędą się w Expo Mazury w Ostródzie w dniach 01 - 04 czerwca 2017 r.

Więcej…
 

altSerdecznie zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Ostróda, które odbędą się w dniach 03 - 04 czerwca 2017 r.

Więcej…
 

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Pogoda w regionie

Reklama

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player

Galeria Regionu

  • Iława
  • Ostróda
  • Kanał Elbląski
  • Regaty na jez. Drwęckim w Ostródzie
  • Mazury Zachodnie
Mapa Ostródy
najlepsze-centrum-it-2014

Newsletter

klaster turystyczny mazury zachodnie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information